MOBIL DUA icerik kodlari

MOBIL DUA icerik kodlari
Mp3 indir

Mp4 indir

HD indir

Share

Paylaş

 

 

LINK

 

link anot˙er window

 

 

 

Bu hafta dua saatinde Fethullah Gülen Hocaefendi ile beraber Muhammed Bahaiddin Nakşibendi Hazretlerinin “Evrad-u Kudsiyye” duasını okuyoruz.

 

evradu-kudsiye

>>> >>> DARIA KAODLARI >>>>>

Bu Hafta Muhterem büyüğümüzle beraber “el-Kulub’ud Daria”‘yi paylaşarak okuyoruz. 8. “el-Kulub’ud Daria” hatmindeyiz. Allah izin verirse 11 e tamamlayacağız.

Sizler de aşağıdaki linkten el-Kulub’ud Daria sayfasi alabilir veya yukaridaki duayi yapabilirsiniz

 

 

 Allah’ım, başta güzel ülkemizin güzel insanları olmak üzere bütün ümmet-i Muhammed’in (aleyhissalâtü vesselam) her türlü musibetten kurtulup selâmete çıkmasını Senden istiyor, bilhassa kadını erkeğiyle kardeşlerimize ve arkadaşlarımıza vifak ve ittifak, birlik ve düzen, güç ve kuvvet nasip etmeni dileniyoruz.

Kıymetli dostlar, bugünden itibaren bir müddet  el Kulub-ud Daria okuyacağız.

Telefonlarınızdan el Kulub-ud Daria sayfaları alabilmeniz için çalışmalarımız devam ediyor inşallah yakın bir gelecekte  sayfa alabilecek bize eşlik edebileceksiniz.

O vakte kadar bizlere  “Ashab-ı Bedr” okuyarak yardım edebilirsiniz.

Baştaki duayı niyetlerinizde canlı tutarak, o mubarek zaatların isimlerini duanın kabulune vesile yaparak  Ashab-ı Bedri okuyabilir, yukarıdaki linkten dinleyebilirsiniz.

 

 

 Bu Hafta Hocaefendiyle beraber 30 dakikamızı ayırarak Şeyh Ebu’l-Hasen eş-Şazili Hazretlerinin Hizbut-Tams duasını okuyoruz.

Bu Hafta Hocaefendiyle beraber 30 dakikamızı ayırarak İmam Cafer-i Sadık Hazretlerinin haftalık istiaze dualarını okuyoruz.

Sizler de yukarıdaki pdf dosyasından veya el Kulub-ud Daria’dan (Son baskı) sayfa 124-134 arasını okuyarak bizlere eşlik edeblirsiniz.

Okuyamayacak olanlar ise yukarıdaki 29 dakikalık ses dosyasından aynı duayı dinleyebilir AMİN diyerek bizlere eşlik edebilirier.

 

 

Kıymetli dostlar, bugünden itibaren bir müddet  el Kulub-ud Daria‘dan Hz Ali (kerremallahu vechehû) efendimizin bir Hizbini okuyacağız.

Bir sayfalık bu dua el Kulub-ud Daria’da (yeni baskıda) sayfa 50-51 de bulunmaktadır.

Bizler duanın 3.11 dakikalık ses kaydını, pdf olarak arapçasını bu bölüme ekledik. Sizlerde bize eşlik edip haberdar olmayan dostlarınızı bu uygulamadan haberdar edebilirsiniz.

 

 

 

Kıymetli dostlar, bugünden itibaren bir müddet  ekteki duayi okuyacağız.

Sizler de bu duayı okuyabilir, dinleyip AMİN diyebilir, dostlarınızı haberdar ederek halkamızı genişletebilirsiniz.

 

Kıymetli dostlar, bugünden itibaren bir müddet SALAT-I TEFRİCİYE okuyacağız..
Hem Kutlu Doğum münasebetiyle Efendiler Efendisini (aleyhissalâtü vesselam) yad etmek, hem de başta güzel ülkemizin güzel insanları olmak üzere bütün ümmet-i Muhammed’in (aleyhissalâtü vesselam) her türlü musibetten kurtulup selâmete çıkmasını Rabbimizden isteyip, bilhassa kadını erkeğiyle kardeşlerimize ve arkadaşlarımıza vifak ve ittifak, birlik ve düzen, güç ve kuvvet nasip etmesini dileneceğiz.