52. Nağme: Dergi Mizanpaları Yapılırken Çok Özel Görüntüler

52. Nağme: Dergi Mizanpaları Yapılırken Çok Özel Görüntüler
Mp3 indir

Mp4 indir

HD indir

Share

Paylaş

Sevgili Dostlar,

Muhterem Hocamız, Sızıntı, Yeni Ümit ve Yağmur mecmualarına verdiği değerin bir neticesi olarak senelerdir onların mizanpajından baskısına kadar hemen her aşamasıyla yakından ilgileniyor.

Kendisi müsait olduğunda bizzat başyazı, tasavvufî makaleler ve şiirler yazdığı gibi, yayınlanan her çalışmayı çok değerli buluyor, mutlaka okumaya çalışıyor; şayet değişik sebeplerle okuyamamışsa, hazırlanan özetleri dinliyor.

Ayrıca, seçilen güzel resimler odasına bırakılıyor, Hocamız onlara değerlendirme nesirleri ve nazımları yazıyor.

Sonra hem adlarını zikrettiğimiz dergilerin hem de sayıları her gün artan Hira ve Fountain gibi kardeşlerinin yetkilileri Muhterem Hocaefendi’nin duasını almak ve fikirlerinden istifade edebilmek için neşredilebilecek çalışmaların listesini, kapak alternatiflerini ve resim değerlendirmelerini arz ediyorlar.

Bugünkü “nağme”mizde Muhterem Hocamızın ciddi emek verdiği bu mizanpaj çalışmalarından bazı resimler ve 5 dakikalık bir VİDEO paylaşıyoruz.

Dualarınız istirhamıyla…

Muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi mizanpaj çalışması Muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi mizanpaj çalışmasıMuhterem Fethullah Gülen Hocaefendi mizanpaj çalışması

Dosyayı indirmek için tıklayınız