43. Nağme: Âh Yalancı Gürültüler!..

43. Nağme: Âh Yalancı Gürültüler!..

Mp4 indir

HD indir

Share

Paylaş

Önümüzdeki pazartesi günü Bamteli olarak yayınlayacağımız en son sohbetten 6 dakikalık bu enfes bölümde şu soruların cevaplarını bulacaksınız:

Yalan ve gösteriş neden gürültülüdür?

Hakikat ve samimiyet sessiz olduğu halde, Türkçe Olimpiyatları’nın da bir yönüyle gürültülü olmasının hikmeti nedir?

Hizmetin şiarı olan telattuf nasıl hareket etmeyi gerektirir?

Genleriyle oynanmış kulluk denince ne anlaşılmalıdır?

Ağaçların insanlara verdiği derslerden birini lütfeder misiniz?

***

İstirham:

Kıymetli arkadaşlar,

Sitemizin adı Herkul, adresi www.herkul.org; fakat twitter ve facebook hesabımız Herkul_Nagme. Bu hesap haricinde ismimize nisbet edilen siteler, adresler ve hesaplar maalesef sahte!.. İçinde “sahte” kelimesi geçen bir ifade bize yakışmıyor. Fakat, dostlarımız adımızı kullananların mesajlarını bizden zannediyor. @Herkul_Nagme hesabı haricindeki mesajların bizden olmadığını ve adımızın suistimal edildiğini tanıdıklarınızla da paylaşmanızı istirham ediyoruz.

Belki biz gereğince istifade edememiş olabiliriz; fakat, güzel bir radyonun sloganlaştırdığı sözle dile getirecek olursak, “Bu sesi herkes duymalı!..” Muhterem Hocamız öyle nefis hakikatleri seslendiriyor ve öyle ölçüler veriyor ki, bunları her müstaid ruh dinlesin, günlük hadiselerin meşgaleleri arasında bir nefes alsın ve tefekkür etsin istiyoruz. Bu düşünceyle adımızın ve adresimizin, taklitlerinden ayırt edilmesi konusunda hassas davranıyoruz.

Hürmetlerimizle…

  • https://s1.wohooo.net/proxy/herkulfo/stream
  • Herkul Radyo